rAz^worlD

iti ziC mAi tArziu...

Se afișează postările cu eticheta ganduri. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ganduri. Afișați toate postările

..pff mananc cea mai buna portocala din viata mea.
...portocala mai perfecta nu cred k sa mai gasesc vreodata
...e dulce..f dulce..putin acrisoara..exact gustul ala care ti-l inchipui cand te gandesti la o portocala
...:X


later edit: s-a terminaaat..:((((((..

...da...aseara spre surprinderea mea..am iesit afara sa vorbesc la telefon..si..ca sa vezi afara o linistie cum nu am auzit in viata mea,ningea cu fulgi mari si pufosi...iar pe jos ditamai stratu de zapada :X...
Am ramas vreo cateva secunde...mut...am uitat k vorbeam la telefon...foarte misto senzatia..o surpriza placuta ptr anu asta :X..nici nu ma asteptam sa ninga..auzisem pe la TV cod galben aproape in toate judetele tarii..dar nu credeam k deobicei astia de la meteo o mai dau si naspa...
..cum ziceam o surpriza f placuta..care ma mai scoate din starea aiurea care o am de cateva saptamani..

ningeeeeeeeeeeeeee :X:X


Nu au mai vrut sa ramana cu noi;nu au putut sta unu fara celalalt;adevarat suflete pereche.
Pe cat de buni erau amandoi,asa de mult s-au chinuit.
De asta am nervi pe dumnezeu.Nu aveau nicio vina,nu meritau chinu asta de acum.
N-o sa ma mai duc "la gara",un loc pe care deabia asteptam sa vina vinerea cand terminam orele in generala,sa ma duc sa stau cu ei,deabia asteptam sa mananc supa de taitei,sa ma uit cu ei la televizor,sa joc table cu el :),sa ii vad putin cum se cearta,bineinteles,sa imi faca mie pe plac;se bucurau mult cand eram si eu bucuros :).
Pe cat de apropiati imi erau,atat de rusine imi era de ei.
Erau niste persone foarte bune,calme,iubitoare,niciodata nu deranjau pe nimeni,toata lumea avea ceva bun spus despre ei.
Nu ma pot obisnui cu gandul ca numai sunt!
Nu vreau sa ma gandesc ce e in sufletul tatei si a matuselor mele,o pierdere foarte mare,intr-un timp atat de scurt,mult prea scurt;1 luna si 3 saptamani.
Oamenii cu care am crescut,s-au dus.
Cat erau ei,toata familia ne strangeam la ei,stateam cu totii,gratare,muzica,voie buna...traiam.
Acum am rams cu totii cu un gol imens in sufletul nostru...
O sa imi fie TARE de dor de voi,BUNICII MEI!!

..fac paste..da...la 6 fara un sfert dimineata....m-am pus sa si eu linistit aseara sa dormm..dupa o noapte nedormita....la 8 frate somn da ce somn...n-am mai dormit asa de la 8 de ceva ani...si poc la 3 jum dim...suna tel..X(X(X...ce sa mai dormi

6:58.. ploua in continuare...inca nu mi-e somn..(:|...desi daca m-as pune in pat..in 10 min as fi in lumea viselor...daca or mai fi si alea...nu stiu daca mai am......(:|...oricat m-as chinui...nu reusesc sa le realizez...ceva ma trage in jos..(:|...
ma pun la somn...nb!

....3:47...nu am somn..afara mare furtuna...sunt singur.:)..si a inceput sa ploua..
sper sa nu i-a curentu :))

Frate am o boala pe unii ..doamne...sunt asa zisi "amici"ai fetelor...dar ei de fapt sunt mari lingai....la o simpla miscare..sau cuvant..adresat lui..de la fata..care ea il considera amic...gata isi dau drumu...ei de fapt in capu lor..in cele mai ascunse ganduri..si-o doresc...pe tipa...in mii si mii de pozitii...tot felu de kestii perverse......doamne astia sunt cei mai periculosi...tre sa ne ferim de destia.....care dupa ce ies in oras cu "amica"...si ajung aks....ii "rupe capu"=))..lingai(vorba lu marian :))...frate eu la astia li-as taia p..a...ma..dak iti place de o fata...sa nu iti fie rusine sa ii zici trebaa asta....zii in fata...mai bine asa...decat sa isi dea ea seama..k de fapt ea e subiectu tau de laba seara de seara :))


Si acum sa va zic de ce am adus in discutie..tot ce am scris mai sus
sambata si eu k omu..la club..cu prietenii..nah....si ma intalnesc cu o amica..venita din italia recent...stau vb cu ea....hai sa facem si vreo 2 poze...kestii normale :))....
e..si un asa zis individ..de care ziceam mai sus."amicii astia ai fetelor"...amic cu ea(dar cu ganduri gen ce am scris eu mai sus...se vedea clar pe fata lui..treaba asta :))..)imi arunca asa niste priviri dubioase..:-s..:))...
pana acum e tot ok..
pleaca amica mea...prinde curaj baiatu..mort de beat..si vine la mine...cu o urare de toate zilele.."sanatateeeeee"//da asa fara sa il cunosc :))
in fine..i-am urat si eu...totu ok(credeam eu..:)
peste un sfert de ora sa zic..iar :|///privire deia..criminala...(cine stie ce dreaq imi facea el in mintea lui:))...ma duc la el..si ii zic..."care e treaba e..e vreo pb?/...dak te-ai imbatat stai in banca ta..."..si el..cu clasica urare.."sanatateeeeee"..=)))..in fine..se vedea clar pe fata omului...k mi-ar rupe muia..k nah..am facut poze..cu "amica"lui :)).. si ea ma bagat in seama mai mult pe mine decat pe el...:)))

concluzia:"FRATE....GET A LIFE IN PLM..x(x(x"..=))